Energia słoneczna to ulga dla Twojego portfela.


Fotowoltaika w domu to pewna i przyszłościowa inwestycja. Panele słoneczne są łatwe w instalacji i nie wymagają konserwacji. Moduły (panele fotowoltaiczne) oferują ochronę przed wzrostem cen energii i gwarantują redukcję rachunków.
Pomożemy Ci zacząć inwestycję, a nasi projektanci i instalatorzy odpowiedzą dlaczego fotowoltaika dla domu się opłaca oraz doradzą jak dobrać i zainstalować system fotowoltaiczny odpowiedni dla Ciebie

Przystępna

Stale obserwujemy rynek, aby mieć pewność, że oferujemy najlepszy stosunek wartości do ceny. Nasze instalacje fotowoltaiczne są nie tylko przystępne cenowo. Są zbudowane z komponentów wysokiej jakości, przetestowanych przez niezależne laboratoria np. DNV GL oraz PV Magazine.

Nieskomplikowana

Zakup instalacji fotowoltaicznej to bułka z masłem. Sprawnie przeprowadzimy cię przez kolejne etapy – od oszacowania możliwych oszczędności, po uruchomienie systemu. A gdy instalacja zostanie uruchomiona, na własnej skórze przekonasz się, jak łatwo można zasilać swój dom czystą energią słoneczną.

Bezpieczna

Instalacja fotowoltaiczna to bezpieczna inwestycja. System jest niezawodny, a wydajność eksploatacyjna jest objęta gwarancją. Podobnie jak wszystkie podzespoły i montaż instalacji.