PROFIL FIRMY

Specjalizujemy się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z elektrowniami fotowoltaicznymi od mikroinstalacji aż po farmy. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na najwyższej jakości obsługi, a dostawcy są starannie dobierani, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów oraz dostarczeniu najnowszych technologii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Współpracujemy ze światowymi liderami, specjalizującymi się w produkcji elementów instalacji fotowoltaicznych. Nie stosujemy chińskich, nieznanej jakości zamienników. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji. Współpracując z PV System każdy może mieć pewność, że osiągnie maksymalny zysk i zadowolenie.
PV SYSTEM zapewnia lepszą energię.

Marka PV System nalezy do grupy kapitałowej Grupa O5 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100% Polskim kapitałem. PV SYSTEM to czołowy dostawca elektrowni fotowoltaicznych. Specjalizujemy się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z elektrowniami fotowoltaicznymi od mikroinstalacji aż po farmy. Podchodzimy kompleksowo do zużycia energii naszych klientów oraz określamy możliwości usprawnień. Przeprowadzamy cały proces inwestycyjny od analizy poprzez instalację oraz zapewnienie bieżącej obsługi, monitorowanie instalacji i naprawy.

Jesteśmy liderami w branży fotowoltaicznej

Od samego początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i chcemy być kojarzeni jako profesjonalny wykonawca, godny zaufania. Jeżeli możemy przez jakiekolwiek działania potwierdzać nasz profesjonalizm, to zawsze chętnie to robimy.

Dlaczego my?

Dokonując tak ważnego wyboru decyduj świadomie! Wybierając PV System, jeszcze przed podjęciem decyzji otrzymasz profesjonalną i rzetelną analizę, która jasno wskaże wysokość inwestycji i przewidywane zyski. Dzięki takiemu rozwiązaniu podejmiesz decyzję w oparciu o fakty a nie obietnice. Dzięki temu wybór instalacji w PV System będzie w pełni świadomy i racjonalny.
Jak to możliwe? W odróżnieniu od innych dostawców elektrowni fotowoltaicznych, już na etapie rozmów z klientem koncentrujemy się nie tylko na sprzedaży i instalacji ale głównie na wyznaczaniu konkretnych osiągalnych celów. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą rzetelną analizę nakładów kosztów do korzyści, jakie osiągniesz dzięki instalacji elektrowni PV System. Tajnikiem sukcesu analizy jest indywidualne podejście do każdego klienta.
PV System to profesjonalny partner zajmujący się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych elektrowni fotowoltaicznych zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Oferujemy dopasowane i sprawdzone rozwiązania oraz kładziemy nacisk na maksymalną wydajność systemu podczas jego projektowania. Pomagamy w realizacji wszystkich formalności prawnych i administracyjnych. W szczególności nasze usługi obejmują następujące zagadnienia:

Energia z naturalnych źródeł

Zapewniamy Państwu wsparcie na najwyższym poziomie przystępując do finansowania inwestycji. Nasz zespół uzupełniają eksperci w zakresie przygotowywania wniosków o dotacje, biznes planów, studiów wykonalności, analiz ekonomicznych.