Q CELLS

Project details

  • Moc nominalna: 335W - 355W
  • Cell Type: Mono-crystalline
  • Max. System Voltage: 1000 V
  • Wymiary: 1685 mm x 1000 mm x 32 mm
  • Wydajność: 19,9%
  • Waga: 18,7 kg
  • Gwarancja : Co najmniej 98% mocy nominalnej w pierwszym roku. Następnie maks. 0,54% degradacji rocznie.
  • Gwarancja : Co najmniej 93,1% mocy nominalnej do 10 lat. Co najmniej 85% mocy nominalnej do 25 lat.

Q.PEAK DUO-G6/G7/G8/G9

Technologia monokrystaliczna Q.ANTUM DUO

Nowy moduł solarny Q.PEAK DUO-G5 firmy Q CELLS robi wrażenie. Dzięki innowacyjnej technologii Q.ANTUM DUO zapewnia szczególnie wysoką wydajność na małej powierzchni. Koncepcja rekordowej wydajności ogniwa Q.ANTUM została teraz połączona z najnowocześniejszym zespołem sześciu szyn przewodzących. Osiągnięto wyjątkową wydajność w rzeczywistych warunkach – zarówno z promieniowaniem słonecznym o niskiej intensywności, jak i w gorące letnie dni.

Technologia Q.ANTUM

Technologia Q.ANTUM opracowana przez Q CELLS u innych producentów znana jako PERC powstała by zmaksymalizować wydajność konwencjonalnych paneli słonecznych. Gwarantujemy wysoką wydajność w rzeczywistych warunkach, zimą lub latem oraz na czystym lub pochmurnym niebie. Panele fotowoltaiczne z technologią Q.ANTUM osiągają maksymalną wydajność produkcji, co zostało potwierdzone przez Fraunhofer Institute for Solar Energy Systems ISE.

Tylna powierzchnia ogniw fotowoltaicznych Q.ANTUM jest pokryta specjalną nanopowłoką, która działa podobnie jak typowe lustro domowe. Promienie słoneczne, które w zostałyby zmarnowane, odbijają się z powrotem przez ogniwo, aby wytworzyć więcej energii elektrycznej.

W przypadku ogniw fotowoltaicznych i modułów Q CELLS degradacja indukowana potencjałem (PID) nie występuje. PID może prowadzić do utraty wydajności o 20% lub więcej, nawet w pierwszych miesiącach użytkowania. Zastrzeżona technologia Q CELLS Anti PID eliminuje to zjawisko.
Ogniwa fotowoltaiczne z HotSpot mogą nagrzewać się do tak wysokiej temperatury, że części modułu wypalają się. W najgorszym przypadku moduł może się zapalić.
Kod Tra.Q ™ zawiera informacje o miejscu i dacie produkcji. Umożliwia to prześledzenie określonych warunków produkcji dla każdego ogniwa.

NIEZAWODNA INWESTYCJA

Dzięki wysokiej jakości modułom Q CELLS objętych 12-letnią gwarancją na produkt i 25-letnią gwarancją wydajności liniową producent potwierdza, że ​​moduł Q CELLS wytworzy co najmniej 97% minimalnej znamionowej mocy wyjściowej w pierwszym roku, a następnie maksymalne zmniejszenie mocy o 0,6% rocznie. Gwarantowana minimalna moc wyjściowa po 25 latach wynosi 83%.

 

Zwrot z inwestycji w instalację  fotowoltaiczną zależy od wydajności i jakości komponentów takich jak panele fotowoltaiczne. To dobry powód, aby zaufać technologii Q CELLS. Producent opiera się na niemieckiej inżynierii, intensywnych badaniach i ścisłej kontroli jakości wszystkich naszych produktów. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania. Tylko w takim przypadku możemy opracować projekt który gwarantuje najwyższą wydajność odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *