Seraphim

Project details

  • Ponad 100 patentów:
  • Ponad 100 globalnych inżynierów R&D:
  • Wydajność modułu do 21,7%:
  • Akredytacje CSA, CNAS, CTC, TUV SUD, DEKRA i CGC:

małe innowacje w technologii – duże korzyści dla Ciebie

Dzięki pełnej gamie ekscytujących technologii w energii słonecznej i dużej innowacyjności, Seraphim pomaga klientom w osiąganiu celów. Od mediów po klientów komercyjnych i przemysłowych – pracujemy z unikalnymi potrzebami każdego klienta aby dostarczać odpowiednie produkty i usługi. Seraphim nieustannie inwestuje w badania i rozwój innowacyjności produktów fotowoltaicznych, modernizując sprzęt laboratoryjny i zatrudniając talenty badawczo-rozwojowe. Nacisk na innowacje produktowe pozwolił pozostać w czołówce technologicznej przemysłu fotowoltaicznego.

ŚWIATOWEJ KLASY CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE

Jako jeden z wiodących światowych producentów modułów fotowoltaicznych, Seraphim koncentruje się na innowacjach w technologii słonecznej. W 2013 r. Zbudowaliśmy własne zaplecze badawcze specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz testowaniu produktów i badania nowych materiałów.

Znajdujące się w malowniczym chińskim mieście Changzhou laboratorium Seraphim obejmuje obszar 722 metrów kwadratowych. Laboratorium wyposażone jest w niemieckie testery wydajności elektrycznej, komory do symulacji klimatu i ponad 20 innych instrumentów do testowania modułów fotowoltaicznych. Zatrudnia ponad 80 inżynierów, 20 specjalistów testujących. Laboratorium ma teraz pełne możliwości badań i rozwoju.
Nasze laboratorium zostało uznane za akredytowane laboratorium CSA i DEKRA, laboratorium wewnętrzne certyfikowane przez CNAS, laboratorium testowe autoryzowane przez CTC, laboratorium CTF ocenione przez TUV SUD i laboratorium zatwierdzone przez CGC. Pozwala to Seraphimowi skrócić okres certyfikacji i przyspieszyć wydanie nowego produktu.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *