Jesteśmy dystrybutorem urządzeń kontrolno-pomiarowych instalacji fotowoltaicznych Seaward Group Ltd.

Seaward to marka istniejąca na rynku już ponad 25 lat. W tym czasie wypracowała sobie pozycje lidera w klasie testerów bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń elektrycznych. Z czasem oferta firmy powiększyła się o asortyment do pomiarów instalacji elektrycznych oraz do pomiarów systemów wysokiego napięcia. Dziś to jeden z najlepiej znanych i uznanych na świecie producentów urządzeń z zakresu bezpieczeństwa. Urządzenia do pomiaru instalacji fotowoltaicznych, które oferujemy są tylko najwyższej jakości.

Analizatory

Solar PV200

PV200 zapewnia wysoce skuteczne i efektywne testy i diagnostykę systemów PV, umożliwia przeprowadzenie wszelkich niezbędnych badań wymaganych przez Normy IEC 62446: 2016 oraz wykonanie szybkiego i dokładnego pomiaru I-V krzywych zgodnie z IEC 61829: 2015.

Więcej...
Solar PV150

Solar PV150 to wielofunkcyjny analizator fotowoltaicznych systemów solarnych, umożliwiający kompleksowe badanie za naciśnięciem jednego przycisku. Istnieje możliwość bezprzewodowego pobierania wyników z miernika napromieniowania i temperatury Solar Survey 200R

Więcej...
Solar Survey 200R

Mierniki napromieniowania Solar Survey 100 i 200R to idealne i łatwe w użyciu narzędzie dla instalatorów paneli fotowoltaicznych. Te wysoce wytrzymałe urządzenia poza funkcją pomiaru napromieniowania mają wbudowane również funkcje inklinometru, kompasu oraz pomiaru temperatury otoczenia oraz panelu.

Więcej...
Solar Power Clamp

Solar Power Clamp to analizator mocy zaprojektowany do pomiarów systemów fotowoltaicznych znacząco ułatwiający identyfikację problemów czy proces nadzoru nad instalacją. Dzięki zastosowaniu w pracy tego miernika w łatwy sposób można określić efektywność konwersji mocy DC generowanej przez panel na AC do instalacji.

Więcej...
SolarCert Elements

SolarCert Elements jest dedykowanym oprogramowaniem, które umożliwia instalatorom systemów PV, szybko i łatwo analizować wydajność, efektywność i bezpieczeństwo systemów fotowoltaicznych i modułów wykorzystując pomiary przeprowadzane z testerem Seaward.


Więcej...
Solarlink™ Test Kit

Zestaw SolarLink Test Kit zawiera wielofunkcyjny analizator fotowoltaicznych systemów solarnych PV150, umożliwiający kompleksowe badanie za naciśnięciem jednego przycisku, Solar Survey 200R miernik napromieniowania oraz oprogramowanie SolarCerts Elements. Współpraca pomiędzy tymi dwoma urządzeniami odbywa się bezprzewodowo i jednocześnie.

Więcej...
AC/DC Current Clamp

Kompaktowy miernik cęgowy do pomiaru prądu AC i DC (0,5A-40A) w przewodniku o średnicy do 22mm. Do współpracy z Solar PV150.

Uchwyt do SS200

Regulowany uchwyt umożliwia ustawienie miernika nasłonecznienia Solar Survey 200R pod takim samym katem co muduł PV i wykonanie badania natężenia promieniowania słonecznego.

Zestawy przewodów

Zestawy przewodów ze złączmi różnego typu. Umożliwiają podłączenie miernika PV150 do instalacji ze złączami typu SUNCLIX, MC3, MC4. Długość 0,5m.