Seraphim Eclipse

SERIA: ECLIPSE

Kiedy rozpoczęliśmy prace nad nowym modułem fotowoltaicznym, szukaliśmy takich komponentów, które pozwoliły by stworzyć idealny moduł słoneczny, tj. wydajny, niezawodny, odporny na ciepło, PID i atrakcyjny cenowo. Podjęliśmy wyzwanie zaprojektowania produktu innowacyjnego i całkowicie odmiennego od produktów wcześniej dostępnych na rynku. Rezultatem naszych badań i rozwoju zostały moduły Eclipse.

INNOWACYJNY

Nowy moduł słoneczny Eclipse jest znaczącym przełomem w technologii monokrystalicznej. Aby to osiągnąć, musieliśmy udoskonalić wszystkie cechy produktu, w tym jego produkcję. Połączyliśmy siły z zaawansowanymi dostawcami sprzętu, aby opracować zastrzeżony proces i udało nam się osiągnąć niezrównaną wydajność w zakresie mocy. Gwarantuje to, że otrzymasz produkt o wyjątkowej wydajności i produktywności przez dziesięciolecia.

WYDAJNY

Poznaj idealny moduł fotowoltaiczny. Opatentowany moduł fotowoltaiczny zwiększa wydajność i niezawodność, ale jednocześnie obniża koszty, zapewniając eleganckie rozwiązanie, które poprawia zarówno wydajność, jak i estetykę.

 

 Generuje 15% więcej mocy i uzyskuje większe zwroty w trakcie trwania projektu

 Obniżony koszt systemu i koszty instalacji nawet o 10%

 Znacząco zmniejszony efekt gorącego punktu (hot-spot)

 Większa wydajność, gdy występuje zacienienie zewnętrzne

 Zwiększona niezawodność i trwałość

 Atrakcyjny wygląd

 Obciążenie mechaniczne 5400Pa