Solaredge

SolarEdge łączy światowej klasy technologię i nieustające innowacje, aby dostarczyć inteligentne rozwiązania energetyczne.

Dzięki połączeniu wysokowydajnych optymalizatorów mocy i falowników PV, wyjątkowego bezpieczeństwa, zaawansowanego monitorowania i inteligentnego zarządzania energią, możesz zaoszczędzić pieniądze i zasilić swój dom lub firmę dzięki zielonej, gotowej na przyszłość technologii solarnej.

Oszczędzanie energii jest nie tylko korzystne dla środowiska, ale także dla twojego salda w banku. Niezależnie od tego, czy planujesz korzystać z inteligentnych rozwiązań energetycznych teraz, czy też patrzysz w przyszłość, SolarEdge oferuje inteligentną energię.

Przejmij kontrolę nad rachunkami za energię elektryczną i zmaksymalizuj zużycie własne dzięki pakietowi elastycznych, modułowych inteligentnych rozwiązań energetycznych.

  • Obniż koszty ogrzewania wody, zasilaj światła i nie tylko…
  • Prowadź samochód na słońcu. Nawet jeśli nie masz jeszcze falownika słonecznego ładującego EV, prawdopodobnie w przyszłości – będziesz gotowy na EV dzięki pierwszemu na świecie falownikowi ładującemu EV.
  • Przechowuj nadmiar energii bezpośrednio w akumulatorach o wysokiej wydajności, aby używać jej, gdy produkcja z PV jest niska, lub do zasilania budynku w przypadku awarii zasilania.

Naładuj swój pojazd elektryczny za pomocą pierwszego na świecie falownika słonecznego ładującego EV. Korzystając z innowacyjnego trybu doładowania słonecznego, możesz ładować EV nawet 2,5 razy szybciej niż standardowa ładowarka EV, używając połączonej energii słonecznej i sieciowej. Niezależnie od tego, czy posiadasz już EV, czy po prostu chcesz być gotowy na EV, ruszaj w przyszłość z SolarEdge.


Dlaczego warto wybrać SolarEdge?

To inteligentna inwestycja biznesowa

Przy rosnących kosztach energii i niskich cenach systemów fotowoltaicznych, instalacja fotowoltaiczna na nieruchomości komercyjnej może być jedną z najmądrzejszych decyzji, jakie podejmiesz.
Zasilanie z dachu lub innej nieużywanej powierzchni spowoduje dodatkowe przychody dla Twojej firmy lub pomoże obniżyć koszty energii i opłaty w szczycie zapotrzebowania. Krótkie okresy zwrotu są wspierane przez lokalne program i dostępne opcje finansowania.

Zostań zielonym liderem

Energia słoneczna jest darmowa, czysta, bezpieczna i niewyczerpana, co czyni ją idealnym źródłem energii. Pokaż swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, instalując system fotowoltaiczny w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla, przyczyniając się do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości dla Ciebie i Twojej społeczności.