fbpx

Farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne i duże instalacje

 

PV System jest generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych i przemysłowych instalacji powyżej 50kW. Wieloletnie doświadczenie, dziesiątki zrealizowanych projektów i hurtowy obrót podzespołami do budowy instalacji fotowoltaicznych ugruntowały naszą pozycję w roli lidera rynku o specjalizacji w zakresie projektowania i budowy dużych instalacji fotowoltaicznych, optymalizacji projektów już istniejących, oraz kompleksową budowę farm fotowoltaicznych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w projektowaniu jak i budowaniu farm fotowoltaicznych możemy zapewnić najwyższą jakość usług, począwszy od analizy możliwości budowy Państwa farmy fotowoltaicznej, sprawnego przejścia przez procedury dające możliwość budowania instalacji fotowoltaicznych i na samej budowie kończąc. Najwyższa jakość za rozsądną cenę zapewniona jest przez doskonałą selekcję dostawców oraz spójne i całościowe zarządzanie systemem jakości dostarczanych przez nas komponentów na teren budowy. Stosujemy tylko sprawdzone i najlepsze technologie o wysokim potencjale innowacyjności i niezawodności.

Nasza propozycja to połączenie wysokiej klasy urządzeń z fachowym wykonaniem i atrakcyjnymi cenami. PV system posiada wysoko wykwalifikowanych projektantów i inżynierów, którzy dbają o to, by produkty były trwałe i solidne a przede wszystkim o najwyższej sprawności. Od początku naszej działalności stawiamy na współpracę z najlepszymi renomowanymi producentami. Mówimy stanowcze “nie” wszelkim zamiennikom i stosujemy tylko oryginalne panele fotowoltaiczne oraz inne elementy. Dzięki takiemu podejściu zapewnione jest bezpieczeństwo zysku z Państwa farmy fotowoltaicznej. Wierzymy, że dzięki temu zamontowane przez nas farmy solarne będą sprawnie działać przez długie lata.

blank
PV system posiada własny dział serwisowy, doskonale wyposażony w specjalistyczne przyrządy pomiarowe dedykowane do zastosowań w energetyce i instalacjach fotowoltaicznych oraz świetnie wyszkoloną i wykształconą kadrę. Również projektowanie instalacji i doradztwo leży w zakresie kompetencji inżynierów. Posiadamy liczne autoryzacje producentów, dlatego możemy zaoferować Państwu szybką i kompetentną pomoc w zakresie serwisowania farm fotowoltaicznych. Zapraszamy Klientów z województwa podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego i innych.

“Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną” (Aldo Gucci, 1938 r.)

Nasz proces wyboru dostawców ma na celu zapewnienie jakości od samego początku. Firmy przechodzą rygorystyczny audyt i regularne kontrole, a my przeprowadzamy dokładne kontrole wszystkich przychodzących towarów. Takie podejście gwarantuje, że nasze komponenty zawsze odpowiadają wysokim wymaganiom naszych Klientów.

blank
blank

Normy dla konstrukcji pod systemy fotowoltaiczne

Rolą norm zharmonizowanych jest określanie metod, jak również kryteriów oceny właściwości użytkowych wyrobów budowlanych w odniesieniu do ich zasadniczych charakterystyk. W przypadku ich niespełnienia w bezpośredni sposób podmiot musi uzyskać prawo do dystrybucji...

Plaga wadliwych paneli fotowoltaicznych w Chinach

Rozwijający się w szybkim tempie chiński rynek fotowoltaiczny bazuje w dużej mierze na wadliwych panelach fotowoltaicznych. Do takiego wniosku doszły chińskie władze, które skontrolowały jakość paneli PV kupowanych przez rodzimych inwestorów. Jak informuje Bloomberg,...

Zainteresowany farmą?

Zamów audyt!

Czy wydano decyzję o pozwoleniu na budowę?