fbpx

O NAS

Poznaj nas bliżej

 

PV System jest bezpośrednim importerem komponentów odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz wykonawcą farm fotowoltaicznych. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu. Współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt OZE – dzięki temu dostarczamy naszym Klientom najlepsze systemy fotowoltaiczne i wspieramy ich w realizacji projektów najwyższej klasy.

Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem systemu do inteligentnego zarządzania budnkiem FIBARO. Ten nowoczesny i bezinwazyjny system kontroli budynku w połaczeniu z fotowoltaiką i pompami ciepłą to klucz do oszczędności i wygody użytkowników.

Ponad to oferujemy innowacyjny system MAKROTERM, który może być wykorzystany w nowych jak i modernizowanych budynkach zapewniając komfort i ekonomię. Nowoczesny opatentowany system, zweryfikowany pod kątem funkcjonalności i skuteczności (laureat Greenevo) to gotowa kotłownia, która jest gotowa do działania z innymi źródłami ciepła.

 Zanim wprowadzimy do oferty nowy produkt, ZAWSZE przygotowujemy rzetelną analizę i kontrolę, aby móc zaoferować naszym Klientom tylko sprawdzone rozwiązania, spełniające najwyższe wymogi jakości.

blank
blank

Mocna pozycja na rynku, którą zdobyliśmy w krótkim czasie, to wypadkowa kilku czynników:

  • doskonałej kadry specjalistów, która zna się na tym, co robi,
  • niezawodnego sprzętu,
  • doświadczenia we współpracy z monterami, które zaprocentowało dużymi realizacjami, w których wykorzystano nasz sprzęt,
  • profesjonalnego wyposażenia w aparaturę kontrolno-pomiarową.