O nas

ZAPEWNIAMY LEPSZĄ ENERGIĘ

Nasza misja


Specjalizujemy się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi od mikroinstalacji aż po farmy. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na najwyższej jakości obsługi, a dostawcy są starannie dobierani, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów oraz dostarczeniu najnowszych technologii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Współpracujemy ze światowymi liderami, specjalizującymi się w produkcji elementów instalacji fotowoltaicznych. Nie stosujemy chińskich, nieznanej jakości zamienników. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji. Współpracując z PV System każdy może mieć pewność, że osiągnie maksymalny zysk i zadowolenie.


 

Jesteśmy liderami w branży fotowoltaicznej

Od samego początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i chcemy być kojarzeni jako profesjonalny wykonawca, godny zaufania. W naszej firmie nie ma nikogo przypadkowego. Stale szkolimy się i mamy jasny cel – najwyższa jakość świadczonych usług. Ty na naszym perfekcjonizmie tylko zyskasz. Jeżeli możemy przez jakiekolwiek działania potwierdzać nasz profesjonalizm, to zawsze chętnie to robimy.

#

500 k

customers

44,000 MW

generated monthly

642 +

projects

NYSE-listed

company

DOSTARCZAMY NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Dlaczego my?


Dokonując tak ważnego wyboru decyduj świadomie! Wybierając PV System, jeszcze przed podjęciem decyzji otrzymasz profesjonalną i rzetelną analizę, która jasno wskaże wysokość inwestycji i przewidywane zyski. Dzięki takiemu rozwiązaniu podejmiesz decyzję w oparciu o fakty a nie obietnice. Dzięki temu wybór instalacji w PV System będzie w pełni świadomy i racjonalny.

Jak to możliwe? W odróżnieniu od innych dostawców elektrowni fotowoltaicznych, już na etapie rozmów z klientem koncentrujemy się nie tylko na sprzedaży i instalacji ale głównie na wyznaczaniu konkretnych osiągalnych celów. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą rzetelną analizę nakładów kosztów do korzyści, jakie osiągniesz dzięki instalacji elektrowni PV System. Tajnikiem sukcesu analizy jest indywidualne podejście do każdego klienta.

PV System to profesjonalny partner zajmujący się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych elektrowni fotowoltaicznych zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Oferujemy dopasowane i sprawdzone rozwiązania oraz kładziemy nacisk na maksymalną wydajność systemu podczas jego projektowania. Pomagamy w realizacji wszystkich formalności prawnych i administracyjnych.

biuro obsługi Klienta

Nasz zespół

#

Ernest Kownacki
Przedstawiciel handlowy regionu mazowieckiego
601 323 640 biuro.wawa@pv-system.pl
Tomasz Krauz
kierownik budowy
tel. 607 467 414 email: tomasz.krauz@pv-system.pl
Marcin Senator
przedstawiciel handlowy
tel. 17 55 55 003 m.senator@pv-system.pl
Elżbieta Oczoś
członek zarządu, kierownik hurtowni
tel. 17 555 55 00, GSM 600 420 552
Norbert Kownacki
kierownik oddziału Warszawa
tel. 609 437 218
Wojciech Borsucki
dyrektor regionu
 tel. 17 55 55 444, GSM 600 802 177 Odpowiada za sprzedaż w województwie mazowieckim i łódzkim
Robert Oczoś
prezes zarządu
tel. 17 55 55 500   GSM 602 122 757
Jacek Głuszek
dyrektor handlowy
tel. 17 55 55 002 GSM 791 508 588 Odpowiada za sprzedaż w województwie podkarpackim i małopolskim
Tomasz Kmiecik
przedstawiciel handlowy
tel. 17 55 55 001, GSM: 669 661 299