USŁUGI KAFAREM

WBIJANIE KONSTRUKCJIPOD INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Wbijanie słupów pod konstrukcje fotowoltaiczne (potocznie: kafarowanie) jest usługą, która pozwala na szybkie i precyzyjne osadzanie słupów pod konstrukcje fotowoltaiczne. Usługa ta daje możliwość szybkiej budowy farm fotowoltaicznych. W celu przygotowania konstrukcji do montażu wykonujemy usługę wbijania podpór stalowych do 4,5m długości oraz słupów ogrodzeniowych.

JAKOŚĆ IPRECYZJA

Doświadczeni operatorzy, profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz niezwykle korzystne warunki finansowe, sprawiają, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm świadczących usługi kafarem.

Samojezdny kafar gąsienicowy to doskonałe rozwiązanie do wykonywania „ciężkich” i ciągłych prac,
w których wydajność i niezawodność są kluczowymi czynnikami. Nasza maszyna pozwala na wbijanie słupków z dużą precyzją dzięki swojej stabilności i zwrotności. 

SZYBKO I SPRAWNIE PRZYGOTUJEMY TEREN POD INWESTYCJĘ

Każdy Inwestor, który chce sprawnie i szybko przygotować teren pod konstrukcję wolnostojącą może skorzystać z naszego doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. 

Usługi kafarem świadczymy niezależnie od tego czy Inwestor decyduje się na budowę farmy przez naszą firmę.

Pracujemy z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu włoskiej firmy Orteco z laserowym ustalaniem poziomu wbijania i automatycznym pionowaniem. Dzięki temu Inwestor ma pewność, że wszystkie podpory będą wbite równo
i precyzyjnie.

Nasze doświadczenie pozwala na realizację każdego projektu.  

Scroll to Top