Okrągły jubileusz PV system – świętujemy 10 lecie

Okrągły jubileusz PV system – świętujemy 10 lecie

Rejestracja spółki i  budowa pierwszej instalacji fotowoltaicznej miała miejsce w 2013 – wtedy rozpoczęła się nasza historia. Historia, która trwa nieprzerwanie do dzisiaj.

 

Jubileusz X-lecia działalności to symbol naszej siły i i determinacji do osiągania założonych celów biznesowych.  Na przestrzeni dekady profil naszej działalności ulegał zmianom.

 

Po 5 latach działalności instalatorskiej podjęliśmy decyzję o otwarciu hurtowni fotowoltaicznej – aktualnie jednej z największych specjalistycznych hurtowni OZE w naszym regionie. Rok później zakończyliśmy sprzedaż mikroinstalacji i skoncentrowaliśmy się na sprzedaży hurtowej i budowie dużych farm fotowoltaicznych.

 

Doskonale pamiętamy nasze początki – z łezką w oku wspominamy dostawy do naszego przydomowego garażu i pierwszą dużą instalację, która do dziś dnia funkcjonuje bez zarzutów. 10-lecie firmy to dowód na to, że nasza spółka ugruntowała już swoją pozycję i zdobyła grono wiernych i zadowolonych Klientów. Umiejętność dopasowania się do zmieniających się okoliczności, nadążanie za trendami pozwala nam na utrzymanie wysokiej pozycji w branży. Z okazji jubileuszu chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie i podziękować wszystkim Klientom i Pracownikom za zaangażowanie i udaną współpracę.  Wielokrotnie to powtarzaliśmy, ale zrobimy to ponownie – bez Was nie byłoby Nas. Sukces PV system to także Wasz sukces drodzy Klienci i Pracownicy.

 

.

 

ZOBACZ INNE POSTY

Scroll to Top